1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 25/32"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 25/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27.8mm |
| D2 Size: | 26mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 38mm |

Original: $10.44
-65%$10.44
$3.65

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 25/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27.8mm |
| D2 Size: | 26mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 38mm |

























