1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 15/16"
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 42mm |
Original: $11.28
-65%$11.28
$3.95

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 42mm |
























