✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 13/16"
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 27mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 38mm |
$10.44
1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 13/16"—
$10.44


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 27mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 38mm |
























