1/2 Sq. Dr. Chrome 6 Point Metric Socket 11mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.5mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 37mm |
Original: $6.99
-65%$6.99
$2.45

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.5mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 37mm |
























