1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 1.3/8"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46.2mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

Original: $28.28
-65%$28.28
$9.90

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46.2mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

























