1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 1.1/8"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 39mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 20.5mm |
| L Size: | 43mm |

Original: $16.86
-65%$16.86
$5.90

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 39mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 20.5mm |
| L Size: | 43mm |

























