1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 6 Point Socket 1"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 35mm |
| D2 Size: | 32mm |
| H Size: | 19mm |
| L Size: | 42mm |

Original: $14.64
-65%$14.64
$5.12

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 35mm |
| D2 Size: | 32mm |
| H Size: | 19mm |
| L Size: | 42mm |

























