1/2 Sq. Dr. Chrome Metric 12 Point Socket 46mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 46mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59.1mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 60mm |

Original: $64.53
-65%$64.53
$22.59

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 46mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59.1mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 60mm |

























