1/2 Sq. Dr. Chrome Metric 12 Point Socket 35mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 35mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46.2mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

Original: $25.69
-65%$25.69
$8.99

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 35mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46.2mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

























