1/2 Sq. Dr. Chrome Metric 12 Point Socket 32mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 46mm |
Original: $18.04
-65%$18.04
$6.31

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 46mm |
























