✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 3/8"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.6mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 37mm |

$7.65
1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 3/8"—
$7.65


Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.6mm |
| D2 Size: | 21mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 37mm |

























