1/2 Sq. Dr. Chrome Metric 12 Point Socket 19mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |

Original: $7.93
-65%$7.93
$2.78

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |

























