1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 13/16"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 27mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 38mm |

Original: $10.44
-65%$10.44
$3.65

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29mm |
| D2 Size: | 27mm |
| H Size: | 15.5mm |
| L Size: | 38mm |

























