1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 1.5/16"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 5/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.2mm |
| D2 Size: | 39mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

Original: $28.28
-65%$28.28
$9.90

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 47mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 5/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.2mm |
| D2 Size: | 39mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 47mm |

























