✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 1.3/16"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40mm |
| D2 Size: | 36mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 46mm |

$6.13
Original: $17.51
-65%1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 1.3/16"—
$17.51
$6.13

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/16" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40mm |
| D2 Size: | 36mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 46mm |

























