1/2 Sq. Dr. Chrome SAE 12 Point Socket 1.1/4"

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 46mm |

Original: $19.83
-65%$19.83
$6.94

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 46mm |

























