3/4 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point 65mm Sleeve Drive

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | Sleeve Drive Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
| Note: | Sold individually, two are shown in photo to show both ends. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.5mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 65mm |



Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | Sleeve Drive Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
| Note: | Sold individually, two are shown in photo to show both ends. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.5mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 65mm |






















