14mm 3/8 Sq. Dr. 6 point Sleeve Drive Extension Socket, 100mm Long

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Sleeve Drive Extension Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $82.64
-65%$82.64
$28.92

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Sleeve Drive Extension Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 100mm |

























