3/4 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 500mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 500mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 55.5mm |
| D Size: | 67mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 500mm |



Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 500mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 55.5mm |
| D Size: | 67mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 500mm |






















