✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 800mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 800mm |
| Type: | Ratchet Handle |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 62.2mm |
| D Size: | 70mm |
| H Size: | 36.2mm |
| L Size: | 800mm |
$103.02
Original: $294.34
-65%1 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 800mm—
$294.34
$103.02

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 800mm |
| Type: | Ratchet Handle |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 62.2mm |
| D Size: | 70mm |
| H Size: | 36.2mm |
| L Size: | 800mm |



















