3/4 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 1.1/2 x 13/16 Hex x Square Length 100mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 1 1/2" x 13/16" |
| Opening: | Hex x Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $126.53
-65%$126.53
$44.29

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 1 1/2" x 13/16" |
| Opening: | Hex x Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 100mm |



















