3/8 Sq. Dr. Socket 17mm 6 point Length 29mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 29mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.5mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 12.5mm |
| L Size: | 29mm |
Original: $11.92
-65%$11.92
$4.17

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 29mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.5mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 12.5mm |
| L Size: | 29mm |
























