3/8 Sq. Dr. Socket 10mm 6 point Length 26mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 26mm |
Original: $10.80
-65%$10.80
$3.78

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 26mm |























