1/4 Hex Dr. Bit PH2 Length 150mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Phillips Bit |
| Output Size: | PH2 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 5.5mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 150mm |



Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Phillips Bit |
| Output Size: | PH2 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 5.5mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 150mm |

























