✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Hex Dr. 6 point Magnetic Nut Setter 12mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17mm |
| H Size: | 5.6mm |
| L Size: | 75mm |
$10.03
Original: $28.65
-65%1/4 Hex Dr. 6 point Magnetic Nut Setter 12mm—
$28.65
$10.03

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17mm |
| H Size: | 5.6mm |
| L Size: | 75mm |
























