1/4 Hex Dr. TORX® E7 Nut Setter - Length 50mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter, TORX® |
| Output Size: | E7 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8.8mm |
| H Size: | 5.8mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $18.72
-65%$18.72
$6.55

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter, TORX® |
| Output Size: | E7 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8.8mm |
| H Size: | 5.8mm |
| L Size: | 50mm |




















