1/4 Hex Dr. Nut Setter 13mm Nut Grip Length 50mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter, Nut Grip |
| Output Size: | 2 Ball, 13mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 50mm |



Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter, Nut Grip |
| Output Size: | 2 Ball, 13mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 50mm |

























