1/4 Hex Dr. Nut Setter 13mm 6 point Length 150mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Nut Setter |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
| HRC | 43 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $40.52
-65%$40.52
$14.18

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Nut Setter |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
| HRC | 43 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 150mm |
























