1/4 Hex Dr. Nut Setter with Plastic Protector 13mm 6 point Length 100mm Turnable POM cover

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Nut Setter with Turnable POM Cover |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20.4mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $66.03
-65%$66.03
$23.11

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Nut Setter with Turnable POM Cover |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20.4mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 100mm |

























