1/4 Hex Dr. Nut Setter with Plastic Protector 10mm 6 point Length 75mm Turnable POM cover

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet Turnable POM Cover |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 16.9mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $55.79
-65%$55.79
$19.53

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet Turnable POM Cover |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 16.9mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 75mm |
























