1/4 Sq. Dr. Short NUT GRIP® Socket - 7mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 18mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Opening: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 11.5mm |
| D2 Size: | 11.2mm |
| H Size: | 4mm |
| L Size: | 17mm |

Original: $12.61
-65%$12.61
$4.41

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 18mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Opening: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 11.5mm |
| D2 Size: | 11.2mm |
| H Size: | 4mm |
| L Size: | 17mm |























