1/2 Sq. Dr. Nut Grip Metric Chrome Socket in 22mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Output Shape: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30mm |
| D2 Size: | 28mm |
| H Size: | 12.5mm |
| L Size: | 37mm |

Original: $15.95
-65%$15.95
$5.58

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | Nut Grip Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Output Shape: | Nut Grip |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30mm |
| D2 Size: | 28mm |
| H Size: | 12.5mm |
| L Size: | 37mm |

























