3/4 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 32mm 6 point Length 400mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48.5mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 400mm |



Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48.5mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 400mm |






















