✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.2 x 8 Length 80mm
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 80mm |
| Type: | Slot Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.2 x 8 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 8mm |
| T Size: | 1.2mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 80mm |
$3.49
Original: $9.98
-65%5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.2 x 8 Length 80mm—
$9.98
$3.49

Description
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 80mm |
| Type: | Slot Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.2 x 8 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 8mm |
| T Size: | 1.2mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 80mm |
























