✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
5/16 Hex Dr. Bit Slotted 2.0 x 14 Length 80mm
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 80mm |
| Type: | Slot Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 2 x 14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 14mm |
| T Size: | 4mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 80mm |
$3.91
Original: $11.16
-65%5/16 Hex Dr. Bit Slotted 2.0 x 14 Length 80mm—
$11.16
$3.91

Description
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 80mm |
| Type: | Slot Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 2 x 14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 14mm |
| T Size: | 4mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 80mm |
























