✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.6 x 10 Length 80mm
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 80mm |
| Type: | Slot Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.6 x 10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 10mm |
| T Size: | 1.6mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 80mm |
$3.76
Original: $10.74
-65%5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.6 x 10 Length 80mm—
$10.74
$3.76

Description
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 80mm |
| Type: | Slot Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.6 x 10 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 10mm |
| T Size: | 1.6mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 80mm |
























