1/2 Sq. Dr. LHS Socket 14S

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 14S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 10.4mm |
| L Size: | 37mm |

Original: $11.90
-65%$11.90
$4.17

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 14S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 10.4mm |
| L Size: | 37mm |

























