1/2 Sq. Dr. LHS Socket 10S

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 10S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 37mm |

Original: $10.40
-65%$10.40
$3.64

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 10S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 37mm |

























