3/8 Sq. Dr. Socket 5S Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 5S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 11mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 5mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $18.90
-65%$18.90
$6.61

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 5S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 11mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 5mm |
| L Size: | 32mm |
























