3/8 Sq. Dr. Socket 12S Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 12S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 9.2mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $20.42
-65%$20.42
$7.15

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 12S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.3mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 9.2mm |
| L Size: | 32mm |
























