3/8 Sq. Dr. Socket 10S Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 10S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.5mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $19.56
-65%$19.56
$6.85

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | LHS Socket |
| Output Size: | 10S |
| Opening: | LHS |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.5mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
























