✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth 250mm Plastic Handle

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Ratchet - Plastic Handle |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 36.2mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.6mm |
| L Size: | 250mm |

$73.46
1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth 250mm Plastic Handle—
$73.46


Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Ratchet - Plastic Handle |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 36.2mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.6mm |
| L Size: | 250mm |





















