3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M14 Triple Square Length 92mm
| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 92mm |
Original: $50.46
-65%$50.46
$17.66

Description
| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 92mm |
























