3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M12 Triple Square Length 52mm

| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M12 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 11.7mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

Original: $44.57
-65%$44.57
$15.60

Description

| Input Drive Size: | 3/8' |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M12 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 11.7mm |
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |

























