1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M14 Triple Square Length 98mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 7.4mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 98mm |

Original: $54.36
-65%$54.36
$19.03

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 7.4mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 98mm |























