3/8 Sq. Dr. Impact Universal TORX® E12 Socket - Length 58mm


| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 58mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E12 |
| Opening: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 15.8mm |
| H Size: | 9.3mm |
| L Size: | 58mm |



Description


| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 58mm |
| Type: | TORX® Universal Socket |
| Output Size: | E12 |
| Opening: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 15.8mm |
| H Size: | 9.3mm |
| L Size: | 58mm |

























