3/8 Sq. Dr. Impact Universal 6-Point 24mm Socket - Length 63mm
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 63mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 34.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 63mm |


Description
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 63mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 34.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 63mm |
























