3/8 Sq. Dr. Universal Socket 11/16 6 point Length 59mm
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 59mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 59mm |
Original: $71.88
-65%$71.88
$25.16

Description
| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length | 59mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 59mm |
























