1/2 Sq. Dr. Universal Socket 20mm 6 point Length 73.5mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 73.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 20mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 29.5mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 73.5mm |
Original: $73.28
-65%$73.28
$25.65

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 73.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 20mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 29.5mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 73.5mm |






















