1/2 Sq. Dr. Universal Socket 15mm 6 point Length 69.5mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 15mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23.2mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 69.5mm |
Original: $71.88
-65%$71.88
$25.16

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 15mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23.2mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 69.5mm |






















